El Camino: Bir Breaking Bad Filmi Yayınlandı

 El Camino: Bir Breaking Bad Filmi Yayınlandı

Netflix’in popüler dizisi Breaking Bad, 5. sezonun ardından sona erdi.Yeni bir heyecan ile Jesse Pinkman’ın yer alacağı El Camino: Bir Breaking Bad ile devam ediyor.

Breaking Bad, final sezonunun kaldığı yerden devam edecek olan El Camino’da Jesse Pinkman’ın hikayesini izleyeceğiz.El Camino: Bir Breaking Bad Filmi bugün Netflix’te yayınlandı.

Artık Netflix’te efsaneleşen bir film haline gelen Breaking Bad, 5. sezonda finale gitti.Dizinin hayranlarını yeni bir maceraya götürmek isteyen Breaking Bad ekibi, yeni filmi El Camino: Bir Breaking Bad ile Jesse Pinkman’ın hikayesini izletmeye devam edecek.Biliyorsunuz ki geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanmış ve izleyiciler tarafından bir an önce çıkması beklenen film artık Netflix’te yayınlandı.

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi Yayınlandı
El Camino: Bir Breaking Bad Filmi Yayınlandı

El Camino: Bir Breaking Bad filminde Jesse Pinkman’ın, hem başrol oyuncusu hem de filmin yapımcısı olduğunu görüyoruz.Ayrıca ekipte Badger ve Skinny Pete gibi önemli isimlerde yer almaktadır.Yeni filmde Jesse Pinkman hem “lanet olası federallerden” hem de White Supremacist çetesinden kaçmaya devam edecek.

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi’nin geçtiğimiz hafta yayınlanan fragmanı, Türkiye’de bir tartışma konusu olmuştu. Dizinin fragmanındaki sigara sahnesi Netflix tarafından çıkarılmıştı. Bakalım El Camino: Bir Breaking Bad Filmi’nde de sansürlenmiş bir kısım olacak mı?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın