FIFA 20’nin En Hızlı Oyuncuları

 FIFA 20’nin En Hızlı Oyuncuları

Geçtiğimiz dönemlerde çıkan FIFA 2020’nin en hızlı oyuncularını resmi olarak EA paylaşmıştı.Fakat bir YouTuber bu sonuçları test etmek için kendisi bir turnuva oluşturdu ve kontrollerini sağladı.Kontrollerinin sonucunda resmi sonuçlara göre daha farklı bir sonuçla karşılaştı.

EA, her sene olduğu gibi popüler oyun serisi FIFA 20’yi geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların erişimine sundu.Oyunseverlerin merakla beklediği oyun, fiziksel ve dijital ortamda kullanıcıların satın alıp oynayabilecek duruma geldi.Oyunu piyasaya sürmeden önce alışılmış olan oyuncuların hızları hakkında bilgileri yayınladı.Yapılan açıklamada en hızlı oyuncu olarak Adama Traore (96), Kylian Mbappe (96), Leroy Sane (95), Anibal Chala (95) ve Kensuke Nagai (95) isimlerinin olduğu belirtildi.Bunun üzerine bir YouTuber ise bu oyuncuların gerçekten hızlı mı olduğunu test etmek için bir tunuva başlattı.

YouTuber’in Yapmış Olduğu Test

YouTuber, EA’nın açıklamış olduğu futbolcuları kendi düzenlemiş olduğu turnuvada hem toplu hem de düz koşularını karşılaştırdı.Fakat karşılaşma sonuçları EA’nın resmi olarak açıklamış olduğu sonuçlarla orantılı olmadığı ortaya çıktı.Gelin hep beraber YouTuber’in yapmış olduğu karşılaştırmayı detaylı olarak inceleyelim.

Topsuz Koşu Yapan En Hızlı Oyuncuların Performansı

Yukarda belirtmiş olduğumuz gibi resmi sonuçlara göre en hızlı futbolcunun Adama Traore’nin olması gerekiyordu.YouTuber’in yapmış olduğu karşılaşmada bunun doğrulunu onayladı.EA, Traore’nin en büyük rakibinin finalde Mbappe olduğunu belirtmiş olsada, yapılan karşılaştırmada Kensuke Nagai ile final karşılaşmasını yaptığı ortaya çıktı.Aşağıdaki görselde ise futbolcuların topsuz koşu yapan hızlı oyuncularının gruplandırılmış fotoğraf halini ve yayınlanan videosunu görebilirsiniz.

FIFA 20'nin En Hızlı Oyuncuları
Topsuz Koşu Yapan En Hızlı Oyuncuların Performansı

Topsuz Koşu Yapan En Hızlı Oyuncuların Videosu

Toplu Koşu Yapan En Hızlı Oyuncuların Performansı

YouTuber, bu sefer yukarda yapmış olduğu karşılaştırma sonrasında birde toplu koşu yapan en hızlı oyuncuların performanslarını karşılaştırdı.Bu karşılaştırmada EA’nın resmi sonuçlarıyla aynı olarak toplu koşu yapan en hızlı oyuncusu şampiyon Adama Traore oldu.Ancak toplu koşu yapan en hızlı ikinci oyuncu, EA’nın açıklamalarında yer bile almıyordu. Traore toplu final koşusunu, Douglas Costa ile yaptı ve yine çok az farklı önde bitirdi.

Futbolcular, toplu koşularda da aynı rakiplerle karşı karşıya gelmişlerdi. Ancak bu kez de sonuçlar, beklenildiği gibi olmadı. 

FIFA 20'nin En Hızlı Oyuncuları
Toplu Koşu Yapan En Hızlı Oyuncuların Performansı

Topsuz Koşu Yapan En Hızlı Oyuncuların Videosu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın