Fortnite 11. Sezonundaki Yenilikler

 Fortnite 11. Sezonundaki Yenilikler

Fortnite Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen online hayatta kalma oyununda 11. sezonun hazırlıkları devam ediyor.Epic, yaptığı paylaşımlarla 11. sezonda büyük bir değişikliğin olacağı yönünde haberler veriyor.

Son dönemlerin popüler hayatta kalma oyunu Fortnite, şuan devam eden sezonunun oyun içi bir etkinliğinden sonra bitmesi bekleniyor.Söylentilere göre yeni bir etkinlik oyun için yeni bir başlangıç olacak.Zaten Epic Games, yaptığı açıklamalara bakacak olursak büyük bir yeniliğin geleceğini görebiliriz.

Yeni Bir Markayla Mı Fortnite Gelecek ?

Fortnite 11. Sezonundaki Yenilikler
Fortnite 11. Sezonundaki Yenilikler

Ayrıca Reddit ve diğer popüler forumlarda Fortnite kullanıcılarının İtalyan App Store mağazasında “Fortnite: Bölüm 2” için yeni bir fotoğraf keşfettiler.Söz konusu görsel, oyunun tekrardan markalanıp yenileceği yönünde haberlere konuk oluyor.Yeni sezonunda tamamen farklı bir harita ve yeni isimlerle geleceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Fortnite, bu hafta sonu yeni sezonun geleceği yönündeki paylaşımı oyunun büyük ölçüde değişeceğinin sinyallerini veriyor. Oyun içi geri sayım zamanlayıcılarına göre, The End etkinliğinin 13 Ekim Pazar günü saat 21:00’de gerçekleşmesi planlanıyor. Bu etkinlikte ne olacağını kimse tahmin edemiyor. Muhtemelen Visitor ile ilgisi var. Gizemli karakter, ilk olarak 4. sezonda ortaya çıktı ve gökyüzünde bir yarık oluşmasına neden olan bir roket yaptı. Visitor, 10. sezonda geri döndü ve Dusty Depot’ta başka bir roket inşa ediyor. Bu nedenle geri sayım sayaçları ne zaman başlayacağının sinyalini verebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın