Google Alışveriş’in Tasarımı Güncellendi

 Google Alışveriş’in Tasarımı Güncellendi

Dev arama motoru Google, kendi bünyesinde bulunan Google Alışveriş’in tasarımında güncellemeye gitti.Google, yeni özellik olarak fiyat takibi gibi özellikler ekleyerek alışverişte kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunacak.

Google Alışveriş, yeni tasarımıyla bugün ABD’de masaüstü ve mobil platformlarında kullanıcılara sunuldu.Yeni tasarımla birlikte gelen fiyat takibi özelliği ile artık kullanıcılar ürünlerin fiyatlarını anlık olarak takip edebilecek.

Google Alışveriş'in Tasarımı Güncellendi
Google Alışveriş’in Tasarımı Güncellendi

Google Alışveriş’in kullanıcılar için en sevilen başka özelliği ise ürünlerin fiyatlarında indirim olduğu anda telefon numaranıza bildirim gönderiyor olması.Gelecek güncellemelerde mobil bildirimin yanı sıra e-posta ilede bilgilendirmede bulunacağı söyleniyor.

Google, yaptığı açıklama ile artık bir ürünü satılan mağazanın sitesine gitmeden Google Alışveriş üzerinden satın alabileceğinizi belirtti.Ayrıca alacağınız her ürün Google güvencesi altında olacağınıda hatırlatalım.Google Alışveriş’in özellikler bunlarla bitmiyor tabiki, Google Alışveriş Lens ile internet üzerinde veya da sosyal medyada gördüğünüz bir ürünü insanların üzerinde nasıl durduğunu görmek için bu özelliği kullanarak görebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın