OPPO, Türkiye’de Çağrı Merkezini Hizmete Sundu

 OPPO, Türkiye’de Çağrı Merkezini Hizmete Sundu

Çinli elektronik üreticisi Oppo, Türkiye’de ki müşterilerine daha iyi bir deneyim ve hizmet vermek için yerel çağrı merkezi hizmetini başlattı.

Oppo, müşterlerine daha hızlı destek ve daha detaylı sorunlar için çözüm sunmak için Türkiye’de çağrı merkezini hayata geçirdi.Bu zamana kadar global ofisinden destek sunan Oppo, artık Türkiye’deki çağrı merkesi ofisinden destek sunmaya devam edecek.

Oppo, Çağrı Merkezi Türkiye’de Açıldı

Kullanıcılar OPPO Türkiye Çağrı Merkezi’ne, 0850 433 67 76 numaralı hattan ulaşabilecek. Pazartesiden cumartesiye 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmete verecek olan OPPO Türkiye Çağrı Merkezi, şehir içi konuşma tarifesinden ücretlendirilecek.

Çağrı merkezi hizmeti kapsamında kullanıcılara; garanti kontrolü, kullanım özellikleri, menü desteği, basit sorunların servise gitmeden telefon hattı üzerinden çözülmesi, teknik destek, teknik servis yönlendirmesi ve teknik servislerde çıkabilecek sorunlar sonrasında servislerle görüşerek çözümlerin organize edilmesi gibi hizmetler sunulacak.

OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou şu açıklamalarda bulundu;

OPPO, Türkiye'de Çağrı Merkezini Hizmete Sundu
OPPO, Türkiye’de Çağrı Merkezini Hizmete Sundu

“Türkiye’de gördüğümüz ilgiden memnunuz.Hizmet anlayışımızla müşterilerimizin kalbini fethetmek için çalışıyoruz” dedi. Daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için OPPO Türkiye Çağrı Merkezi’ni hayata geçirdiklerini ifade eden Zhou, şunları kaydetti: “OPPO olarak bu yılın başında adım attığımız Türkiye pazarında gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Yatırımlarımıza devam ederek, en sevilen markalar arasına adımızı yazdırmayı hedefliyoruz. Kullanıcı deneyiminde fark yaratan bir çağrı merkezi hizmeti büyük önem taşıyor. OPPO olarak, samimi bir yaklaşım felsefesi ile müşterilerimizin sorunlarıyla çok yakından ilgileneceğiz.”

Sizde Oppo ürünleriniz için canlı destek almak istiyorsanız OPPO Türkiye Çağrı Merkezi: 0850 433 67 76 telefonunu arayarak destek ve bilgi alabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın