WhatsApp’ın Karanlık Teması Görüntüleri Ortaya Çıktı

 WhatsApp’ın Karanlık Teması Görüntüleri Ortaya Çıktı

Akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulaması WhatsApp’ın gelecek yeni karanlık tema görüntüleri ortaya çıktı.

WhatsApp geliştiricilerinin uzun zamandırlı kullanıcılar tarafından beklenen yeni karanlık temanın beta sürümü Android platformu için hayata geçti.Beta sürümünün gelmesi yakın zamanda tamamen gelmesini gözler önüne seriyor.WhatsApp, yeni güncellemeler ve özellikler için çalışmalarına hızla devam ediyor.Son olarak kullanıcıların uzun zamandırlı merakla beklediği karanlık mod oluyor.WhatsApp’ın geliştirici ekibi, Android ve iOS platformları için sık sık yeni beta güncellemeleri yayınlıyor ve bu sürümler, yapılan testlerin ve gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından bütün kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Geliştirici ekibin üzerinde çalıştığı yeni özellikler, WABetaInfo tarafından ortaya çıkarıldı. WhatsApp’ın “2.19.282” koduyla yayınladığı yeni beta sürüm, WhatsApp’ın uzun zamandır beklenen karanlık tema özelliğini nihayet hazırladığını gözler önüne seriyor. Özellik, tüm kullanıcılara sunulduğu takdirde WhatsApp, üç farklı tema özelliğine sahip olacak.

WhatsApp’ın Karanlık Teması Görüntüleri

WhatsApp’ın Karanlık Teması Görüntüleri Ortaya Çıktı
Görsel 1
WhatsApp’ın Karanlık Teması Görüntüleri Ortaya Çıktı
Görsel 2

Sizlere ufak bir hatırlatma yapalım bu özelliğin bazı sorunlarının giderilmesi lazım.Bu yüzden geliştirici ekip sorunları gidermek için biraz daha çalışmalarına devam edip daha sonra tüm kullanıcılara yayınlanması bekleniyor.iOS platformu için ise bu özelliğin gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın